Ar žinojote, kad mūsų energijos centrai arba čakros (hinduistinėje sistemoje čakra verčiama kaip „ratas“ ir tai yra energijos šaltinis mūsų kūne) tiesiogiai sąveikauja su fiziniu kūnu? Kad endokrininės sistemos liaukos yra vertikaliai palei stuburą išsidėsčiusios kūne, kaip ir čakros? Kad čakrų raiška vyksta per nervų ir endokrininę sistemas? Ir kuomet visos endokrininės liaukos ir kūneliai veikia puikiai, mes esame pusiausvyroje, įsižeminę ir turime tiek energijos, kiek reikia mūsų kasdienei veiklai ir kūrybinei raiškai.

Tad norinčius tvirtai jaustis ant žemės, atgauti pusiausvyrą, susigrąžinti energiją ir pasitikėjimą savo kūnu bei savimi, kviečiu į 7 dalių šokio-judesio, kūno terapijos bei meditacijų ciklą „Septyni energijos šaltiniai“. Šiame cikle bus naudojama:
• muzika
• šokis ir laisvas judesys
• endokrininę sistemą aktyvuojantys ir balansuojantys pratimai
• prisilietimai
• kvėpavimo pratimai
• įvairios meditacijos

Svarbu paminėti, kad endokrininė sistema reaguoja į mūsų mintis, išskirdama hormonus, pvz. adrenaliną ir kortizolį, žinomus kaip streso hormonai. Tad kiekviename užsiėmime skirsime nuo 20 iki 60 min. meditacijai, kuri leis mums mokytis stebėti savo mintis, būti „čia ir dabar“. Susipažinę su įvairiomis meditacijų rūšimis, galėsite jas naudoti savarankiškai namuose.
Po kiekvienos dalies norintys galės gauti namų darbų - savistabos klausimyną, skirtą kiekvienai čakrai.

Šis ciklas atviras bet kokio amžiaus, lyties bei fizinio pasiruošimo žmonėms. Reikia tik jūsų ketinimo dalyvauti, laisvos, judesių nevaržančios aprangos bei vandens atsigerti.

VIETA: Basanavičiaus g.29 a, Vilniuje, Yoga guru studijoje (III aukštas, 19 auditorija)

TRUKMĖ: Apie 2 – 2,5 val.

KAINA: Visas 7 dalių ciklas – 111 Eur. Vienas kartas – 20 Eur. Pirmenybė teikiama dalyvaujantiems visame cikle.  
-- 
Auksė Luišaitė - Jauniškė
www.manojudesys.lt